Informacje

Orientacyjne ceny małpek znajdują się na stronie www.malpkinasprzedaz.pl

Nie udzielamy informacji kiedy mozna się spodziewać młodych. Jeśli urodzą nam się małpki i szczęśliwie odchowają do dwóch tygodni podajemy taką informację na Faceboku, co oznacza, że mozna podjąć ewentualne rozmowy o rezerwacji małpki.

Jeśli wystawiamy małpke na sprzedaż to informacja taka wraz z konkretną ceną i opisem jej charakteru znajduje się w zakładce- na sprzedaż. Odbiór tylko osobisty na terenie hodowli. 

Pigmejki i tamaryny cesarskie znajdują się na załączniku Cites B- oznacza to, że do jej sprzedaży wystarczy zaświadczenie o urodzeniu w hodowli wydane przez Lekarza Powiatowego Weterynarii. Dokument taki uzyskujemy bardzo szybko i właściwie czekamy jedynie na samodzielność małpki. Może to być mawet w drugim miesiącu jej życia, wszystko zależy od osobnika.

Lwiatki i Tamaryny Białoczube znajdują się na załączniku Cites A- oznacz to, że do jej sprzedania musimy mieć zgodę Ministerstwa Środowiska w Warszawie w formie żółtego dokumentu Cites, który powinien być wydany w ciągu miesiąca od złożenia przez nas dokumentów ale w praktyce bywa, że ciągnie się nawet do trzech miesięcy. Dokumenty możemy złożyć dopiero po sprawdzeniu płci i oznakowaniu ( chip) czego nie możemy robić u zbyt małych osobników. Wobec powyższego małpka gotowa do sprzedaży ma zazwyczaj więcej niż 4 miesiące.