Zwierzęta na sprzedaż

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym bezpieczną przyszłość. Zachęcamy więc do rozważenia wszystkich za i przeciw zanim dokonacie Państwo zakupu. Jednocześnie informujemy, że w sytuacjach życiowych jest możliwość oddania nam do adopcji kupionego u nas zwierzaka.

 

Małpki na sprzedaż - ceny i opis

 

małpki1.00 pln

Nie mamy obecnie malpek na sprzedaz, jak sie pojawia poinformujemy o tym na FB

klacz fryzyjska20000.00 pln

Klacz fryzyjska ur 31.05.2010r z paszportem holenderskim, wzrost około 162cm, protokół badania ortopedycznego kupno-sprzedaż z 04.12.2015r. Późno zajeżdżona. Od lutego 2016 w treningu ujezdzeniowym, ładnie i płynnie porusza się w trzech chodach,trzyma rytm. Koń chętnie współpracujący, łatwo się prowadzi. Bezproblemowy charakter, lubi kontakt z człowiekiem- po padoku chodzi za nami jak pies, przybiega wołana po imieniu. 4-5 VI była na swoich pierwszych zawodach, L3 regionalny z wynikiem ponad 65%.  Szukamy dla niej nowego domu ze stajnią otwartą lub możliwością spędzania większości czasu na padokach i tylko do użytku wierzchowego.

grafika - klacz fryzyjska klacz fryzyjska
cena: 20000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

AQH wałach16000.00 pln

Kon pozno wykastrowany, wiec przy klaczach bedzie ogierzył. Bardzo dobrze wyszkolony ale nie dla kazdego. Dogada sie z nim osoba, której zaufa i nie będzie się bał. Delikatny w pysku i to w sensie dosłownym, jeśli dla kogoś najważniejszy jest respekt albo szarpie za wodze to na tym koniu nie pojedzie. Brał udział w Mistrzostwach bez ogłowia ale nie był precyzyjny. Bardzo dobrze radzi sobie w trailu extreme ale uwazam, że lepiej sprawdza się jako kon rodzinny niz na zawodach a najlepiej dla jednej osoby, która bedzie umiala nawiazac z nim wiez. Chodzi bez problemu w teren, na kursie z Guyem Robertsonem byl bardzo skoncentrowany na jezdzcu ale nie byl zadowolony, że go tam zawiezlismy. Przednie kopyta byly kiedys zle prowadzone totez mimo naszych wysilkow z korekcyjnym kuciem narastaja krzywo ale nie ma juz potrzeby kucia. Kon stoi w stałym treningu toteż jazda na nim jest sama przyjemnoscia ale lubi szybka jazde i moze sam przyspieszyc tempo- zainteresowani kupnem odpowiedza mi co wtedy zrobia, od tego zalezy czy warto jechac ogladac konia bo sprzedam tylko osobie ktora sie w nim zakocha. Chemia musi byc, wtedy się przekonasz, że to nie cena jest dla nas ważna.

grafika - AQH wałach AQH wałach
cena: 16000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

klacz AQH20000.00 pln

Klacz AQH ur.05.2012r. ujeżdżona w stylu western. Na tylnej lewej nodze małi opój w stawie skokowym - klacz miała usuwany artroskopowo chip, po którym przeszła zapalenie żyły na szyji w miejscu podawania leków. Obecnie w treningu. Certyfikat amerykanski, paszport polski. Szczepienia, odrobaczenia, werkowanie i przegląd zębów- terminowo. Szukamy dla niej stajni otwartej lub możliwości regularnego ruchu na pastwiskach

grafika - klacz AQH klacz AQH
cena: 20000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

Kocurek Ragdoll-nieaktualne3500.00 pln

Sprawdzony kocur hodowlany RAG n 04 ur 01.06.2013r. Warunkiem sprzedaży jest wykorzystanie kocura tylko we własnej hodowli i nieodsprzedawania kocurków z pierwszego pokolenia na terenie Polski. Kot jak każdy Ragdoll jest miły i grzeczny, reaguje na imię itp ale zdarza się, że znaczy teren podczas ruiki kotek ( jeśli jest od nich oddzielony).

Rodowód FIFE

Ojciec: IC Solenzara's John Boy
Matka: Zojka Kocie Laleczki*PL
Grupa krwi: A
HCM-Kardiomiopatia przerostowa/ Genotyp N/N
PKD-wielotorbielowatość nerek/ Genotyp N/N

grafika - Kocurek Ragdoll-nieaktualne Kocurek Ragdoll-nieaktualne
cena: 3500.00 PLN

Pozostałe zdjęcia