Zwierzęta na sprzedaż

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym bezpieczną przyszłość. Zachęcamy więc do rozważenia wszystkich za i przeciw zanim dokonacie Państwo zakupu. Jednocześnie informujemy, że w sytuacjach życiowych jest możliwość oddania nam do adopcji kupionego u nas zwierzaka.

 

Małpki na sprzedaż - ceny i opis

 

małpki-tamaryny białoczube5000.00 pln

dwie dziewczyny ur 08.05.2016 do sprzedania po otrzymaniu dokumentow z Ministerstwa. Wychowane przez rodziców, słabo oswojone, przychodzą tylko po pokarm i krzycza łapane w rękę ale nie gryzą. Jedna spokojna, druga ciekawa świata indywidualistka.

Wielbłądzica dwugarbna25000.00 pln

Wielbłądzica urodzona w lutym 2015r.

Emu-samiec400.00 pln

Emu, samczyk z kwietnia 2016r.

klacz fryzyjska20000.00 pln

Klacz fryzyjska ur 31.05.2010r z paszportem holenderskim, wzrost około 162cm, protokół badania ortopedycznego kupno-sprzedaż z 04.12.2015r. Późno zajeżdżona. Od lutego 2016 w treningu ujezdzeniowym, ładnie i płynnie porusza się w trzech chodach,trzyma rytm. Koń chętnie współpracujący, łatwo się prowadzi. Bezproblemowy charakter, lubi kontakt z człowiekiem- po padoku chodzi za nami jak pies, przybiega wołana po imieniu. 4-5 VI była na swoich pierwszych zawodach, L3 regionalny z wynikiem ponad 65%.  Szukamy dla niej nowego domu ze stajnią otwartą lub możliwością spędzania większości czasu na padokach i tylko do użytku wierzchowego.

grafika - klacz fryzyjska klacz fryzyjska
cena: 20000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

AQH wałach11000.00 pln

Kon pozno wykastrowany, wiec przy klaczach bedzie ogierzył. Bardzo dobrze wyszkolony ale nie dla kazdego. Dogada sie z nim osoba, której zaufa i nie będzie się bał. Raczej koń do przodu, lubi biegać.
Sprawdzi się jako kon rodzinny a najlepiej dla jednej osoby, która bedzie umiala nawiazac z nim wiez. Chodzi bez problemu w teren. Przednie kopyta byly kiedys zle prowadzone totez mimo naszych wysilkow z korekcyjnym kuciem narastaja krzywo ale nie ma juz potrzeby kucia. 
Bardzo dobrze ujeżdżony western ale nie sprawdził się na zawodach i od polowy lipca będzie jeżdżony klasycznie.
Szukamy dla niego domu (stajnia przydomowa z trawiastymi padokami) gdzie będzie mógł żyć bez stresu w dobrych warunkach z kochającymi ludzmi.

grafika - AQH wałach AQH wałach
cena: 11000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

klacz AQH16000.00 pln

Klacz AQH ur.05.2012r. ujeżdżona w stylu western. Na tylnej lewej nodze małi opój w stawie skokowym - klacz miała usuwany artroskopowo chip, po którym przeszła zapalenie żyły na szyji w miejscu podawania leków. Obecnie w treningu. Certyfikat amerykanski, paszport polski. Szczepienia, odrobaczenia, werkowanie i przegląd zębów- terminowo. Szukamy dla niej stajni otwartej lub możliwości regularnego ruchu na pastwiskach

grafika - klacz AQH klacz AQH
cena: 16000.00 PLN

Pozostałe zdjęcia

strona: 1 2