Zwierzęta na sprzedaż

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym bezpieczną przyszłość. Zachęcamy więc do rozważenia wszystkich za i przeciw zanim dokonacie Państwo zakupu. Jednocześnie informujemy, że w sytuacjach życiowych jest możliwość oddania nam do adopcji kupionego u nas zwierzaka.

 

O samych mapłkach możecie Państwo przeczytac również:

Małpki na sprzedaż

 

Zapraszamy również do czytania naszego bloga.

 

 


Małpka1.00 pln

Obecnie nie mamy małpek na sprzedaż.

Kocurek Ragdoll3500.00 pln

Sprawdzony kocur hodowlany RAG n 04 ur 06.2013r. Warunkiem sprzedaży jest wykorzystanie kocura tylko we własnej hodowli i nieodsprzedawania kocurków z pierwszego pokolenia na terenie Polski. Kot jak każdy Ragdoll jest miły i grzeczny, reaguje na imię itp ale zdarza się, że znaczy teren podczas ruiki kotek ( jeśli jest od nich oddzielony). Posiada komplet badań. Zdjęcia w zakładce - nasze zwierzeta

klacz AQH18000.00 pln

Tylko do stajni otwartej lub możliwości korzystania z wybiegów.

klacz fryzyjska20000.00 pln

Klacz fryzyjska ur 31.05.2010r z paszportem holenderskim, wzrost około 162cm, protokół badania ortopedycznego kupno-sprzedaż z 04.12.2015r. Późno zajeżdżona i rzadko jeżdżona  ale ładnie i płynnie porusza się w trzech chodach,trzyma rytm (choć krotko ze względu na brak kondycji), ustępowanie od łydki, cofanie itp  koń chętnie współpracujący, łatwo się prowadzi. Bezproblemowy charakter, lubi kontakt z człowiekiem- po padoku chodzi za nami jak pies, przybiega wołana po imieniu. Szukamy dla niej nowego domu ze stajnią otwartą lub możliwością spędzania większości czasu na padokach i tylko do użytku wierzchowego.